Drugi poraz košarkašica Vrbasa

Košarkašice Vrbasa izgubile su od požeške Sloge 68:85 (16:23, 18:19, 19:23, 15:20).

10 nov 2022 0 comment

Nakon boljeg otvaranja Vrbašanki i vođstva 11:2, ekipa Sloge vezuje 15 poena i potpuno okreće rezultat, za 16:23 na kraju prve deonice.

Drugi period je doneo isti scenario. Bolje otvaranje Štrudlica, koje su prišle na poen deficita, pa ponovo bolja igra Sloge za 34:42 na poluvremenu.

Zahvaljujući dobrom šutu spolja, gošće su se dodatno odlepile i na isteku pola sata igre dvocifrenu prednost- 53:65.

Nisu uspele Vrbašanke da se vrate u poslednjih 10 minuta, te su gošće na kraju zasluženo slavile- 68:85.

Razloge poraza možemo tražiti u lošem šutu spolja i skraćenoj rotaciji, premda smo bili lišeni usluga Jovane Popović.

Sledeći meč će ekipa Vrbasa odigrati u petak, kada će od 18:00 gostovati u Vršcu.