Pobeda košarkašica Vrbasa na gostovanju u Kragujevcu

Košarkašice Vrbasa slavile su na gostovanju Radničkom rezultatom 54:60 (7:18, 18:13, 16:14, 13:15).

22 nov 2021 0 comment

Nakon što je domaćin trojkom Dimitrijević poveo, Štrudlice kvalitetnom odbranom i pametnim napadom dolaze i do dvocifrene razlike na kraju prvog perioda- 7:18

U nastavku se domaćin više puta približavao na pet poena deficita, ali su Vrbašanke uspele da na veliki odmor odu sa prednošću- 25:31.

Početkom drugog poluvremena je domaćin serijom 12:3 došao do prednosti, ali se nakon tajm-auta trenera Vesne Džuver, naš tim konsolidovao, i vratio prednost, za 41:45 posle 30 minuta.

Povele su naše devojke sa plus 10 u četvrtom periodu, ali su se Kragujevčanke vezavši 10 poena vratile u egal- 54:54.

Borbenost, želja, veliki pritisak u egal završnici zbog tri poraza na loptu, ali ipak jak mentalni sklop koji je izneo sve to, odlična defanziva, samo su neke od stvari koje su presudile u našu korist i zato, BRAVO DEVOJKE!

Strelci: Branžovski 5, Proktor 8, Jozić 10, Raičković, Marčetić 6, Laković 16(12 skokova), Popović 5, Mijatović 10, Nurkić, Rudović.