Vučice sigurne kod kuće

ŽRK "VRBAS" VRBAS - ŽRK "PROLETER SUPERPROTEIN" ZRENJANIN 23:16 (11:9)

19 okt 2016 0 comment

U utakmici odigranoj u okviru 4. kola SuperB rukometne lige Srbije za žene, popularne vrbaske "Vučice" savladale su, pred svojim navijačima, ekipu ŽRK "PROLETER SUPERPROTEIN" iz Zrenjanina rezultatom 23:16 (11:9). Od samog početka utakmice, rukometašice Vrbasa preuzele su inicijativu i na poluvreme otišle sa 2 gola prednosti. U drugom poluvremenu, "Vučice" su uspele da slome otpor protivnika i sigurnom igrom privedu meč kraju u svoju korist.

Trener Lučić je iskoristio ubedljivu rezultatsku prednost i pružio šansu svim raspoloživim snagama u timu, kako bi isprobao sve taktičke varijante pred nastavak prvenstvenih izazova. U pobedničkom timu, svojom partijom istakla se Aleksandra Đorđević, postigavši 7 golova u drugom uzastopnom trijumfu "Vučica" u prvenstvu.

U narednom prvenstvenom kolu, ŽRK "VRBAS" gostuje u Kraljevu ekipi ŽRK "METALAC". Utakmica je zakazana za nedelju, 23.10.2016., sa početkom u 17:00 časova.

Autor: Nikola Musić