U utakmici 9. kola rukometne SuperB lige Srbije, koja je odigrana 20.11.2015. pred oko 200 gledalaca u dvorani SRC "Kolubara" u Lazarevcu, ekipa Vrbasa u nešto pojačanom sastavu (došli Ranisavljević Stefan i Jovanović Milan, obojica iz RK "Vojvodina"), pružila je dobru partiju i izborila remi na veoma teškom gostovanju.
U ekipi Vrbasa, na ovom meču su se izdvojili: Grozdanić Miloš sa 9 (2 sa sedam metara), Kilibarda Martin sa 6 i Jovanović Milan sa 5 pogodaka u mreži domaće ekipe, dok se u ekipi RK "Kolubara" izdvaja duo Protić Miloš sa 8 (2 sa sedam metara) i Trivić, takođe, Miloš, sa 7 pogodaka u mreži vrbašana.
U sledećem 10. kolu SuperB lige Srbije RK "Vrbas" gostuje u Prokuplju, gde će igrati protiv domaće ekipe RK "Topličanin". Meč je zakazan za petak 27.11.2015. od 19h.
Rukometaši do remija u Lazarevcu
RK "Kolubara" Lazarevac - RK "Vrbas" Vrbas, 27:27 (13:16)
24 nov 2015
0 comment
Obaveštenja
-
Јавни конкурс за доделу средстава за подстицање програма или недостајућег дела средстава за финансирање програма од јавног интереса које реализују спортска удружења на територији општине Врбас из буџета општине Врбас у 2022. години19 jan 2022
-
ПОЗИВ ЧЛАНИЦАМА САВЕЗА СПОРТОВА ОПШТИНЕ ВРБАС27 okt 2021
-
ЈАВНИ КОНКУРС за доделу средстава за подстицање програма или недостајућег дела средстава за финансирање програма од јавног интереса које реализују спортска удружења на територији општине Врбас из буџета општине Врбас у 2020. години20 jan 2020
-
ЈАВНИ КОНКУРС за расподелу средстава из буџета општине Врбас за 2019. годину за суфинансирање потреба у области спортa02 feb 2019


