RK "Vrbas" osvojio bod na gostovanju u Kruševcu

Mladi sastav RK "Vrbas", na teškom gostovanju u Kruševcu, borbenom igrom došao do boda, protiv uvek nezgodnog protivnika, ekipe ORK "Napredak".

14 apr 2015 0 comment

Rukometaši RK "Vrbas", u subotu, 11.04.2015. u Kruševcu, pred oko 100 gledalaca, dobrom igrom osvojili su bod. Ostaje možda žal, što naši rukometaši nisu došli i do celog plena, jer su na poluvremenu vodili sa 5 golova prednosti, ali mlada ekipa, ipak nije uspela da održi stečenu prednost ostvarenu na poluvremenu. Na kraju, u jednoj egal utakmici, na semaforu je ostao zapisan rezultat, 30:30 (14:19, poluvreme).

U ekipi Vrbasa, posebno su se istakli: Šajin Petar sa 8, Samardžić Martin 6 i Grozdanić Miloš 6 (1 iz penala) pogodaka u mreži protivničke ekipe, dok su se kod gostiju istakli: Mihajlović Mirko i Andrejić Vladimir sa po 6 pogodaka.

RK "Vrbas", naredni meč igra protiv RK "Dinamo" iz Pančeva u svom CFK "Drago Jovović", u petak, 17.04.2015.