ZKK "Vrbas" - ZKK "Kraljevo" 66:85

Košarkašice Vrbasa poražene su od ekipe Kraljeva 66:85 (14:14, 18:23, 21:21, 13:27)

22 mar 2022 0 comment

U izjednačenom prvom kvartalu, domaće su imale prednost od četiri poena u jednom momentu, ali Kraljevčanke boljim finišom došle do potpunog egala na isteku deset minuta igra- 14:14.

Boljom igrom u nastavku, Kraljevčanke na veliki odmor odlaze sa prednošću- 32:37.

Treća četvrtina je rezultatski bila izjednačena, pa je Kraljevo posle pola sata zadržalo pet poena prednosti- 53:58

U poslednjih deset minuta, naše Štrudlice su ostale bez energije i daha, što je rival iskoristio i slavio.

Publika je bila svedok da su, velikom željom i zalaganjem, Vrbašanke pola sata bile konkurentne ekipi koja će se u plej-ofu boriti za titulu prvaka države.

Zavesu na sezonu 2021/22 [1], košarkašice Vrbasa, spustiće sledećeg vikenda na gostovanju u Šapcu ekipi Duge.

autor: Miljanić Mališa,