Izveštaj sa meča XVI kola

Treći vezani trijumf!

Štrudlice su na gostovanju slavile protiv Partizana 62:67 (21:22, 11:17, 17:16, 13:12)

27 jan 2022 0 comment

Nakon prve četvrtine, tokom koje smo gledali igru koš za koš, minimalnu prednost imala je naša ekipa- 21:22.

Vezavši sedam poena, Vrbašanke prvi put imaju osetniju prednost početkom drugog perioda- 21:29.

Ubrzo potom, Kaja Proktor beleži treći faul, što Partizan koristi, i dolazi na jedan posed deficita. Ipak, nakon tajmauta Vesne Džuver, Štrudlice povećavaju prednost i na poluvreme odlaze sa plus sedam- 32:39

Crno- bele su u trećem kvartalu, ponovo u nekoliko navrata prilazile na posed i poen zaostatka, ali je Marčetić trojkom postavila rezultat 49:55 na koncu pola sata igre.

Četvrta četvrtina bila je ekvivalent trećoj. Domaće su se vratile, čak i povele  62:61, ali je Vrbas povezao šest poena  na obruču i slavio 62:67, revanširajući se tako Beograđankama za poraz u prvom delu sezone.

KAKVO SRCE, KAKAV KARAKTER OVIH DEVOJAKA!

Svaka čast svima, jednostavno fale reči posle ovakve utakmice i trijumfa.