Rukometaši nemoćni protiv gostiju iz Pančeva

RK "Vrbas" Vrbas - RK "Dinamo" Pančevo,  24:33 (13:16)

16 nov 2015 0 comment

U utakmici 8. kola rukometne Super B lige Srbije, koja je odigrana 13.11.2015. pred oko 600 gledalaca u dvorani CFK "Drago Jovović" u Vrbasu, ekipa iz Pančeva bila je bolji rival. Domaća ekipa bila je ravnopravan protivnik u 1. poluvremenu, dok se gostujuća ekipa u 2. poluvremenu, rezultatski "odlepljuje" i do kraja meča rutinski održava stečenu prednost od 7- 8 golova prednosti.

RK "Vrbas" se posle ovog meča nalazi na začelju tabele SuperB lige Srbije, sa 5 bodova i sledi mu grčevita borba za opstanak.

U ekipi Vrbasa, na ovom meču su se izdvojili: Grozdanić  Miloš sa 5 (1 sa sedam metara) i Vojičić Ćetko sa 4 pogodka u mreži gostujuće ekipe,  dok je u ekipi RK "Dinamo" daleko najbolji akter utakmice bio Komlanov S. sa 9 (3 sa sedam metara) pogodaka u mreži vrbašana.

U sledećem 9. kolu, SuperB lige Srbije, RK "Vrbas" gostuje u  Lazarevcu, gde će igrati protiv domaće ekipe RK "Kolubara".