Bledo izdanje rukometaša u Zubin Potoku

RK "Mokra Gora" Zubin Potok - RK "Vrbas" Vrbas,  34:27 (19:11)

05 nov 2015 0 comment

U odloženoj utakmici 7. kola rukometne SuperB lige Srbije, koja je odigrana 04.11.2015. pred oko 300 gledalaca u dvorani SRC "Mokra Gora" u Zubinom Potoku, ekipa domaćina bila je bolja, gosti iz Vrbasa su bili ravnopravan protivnik samo do 15 minuta 1. poluvremena, kada se ekipa domaćina rezultatski "odlepljuje" i do kraja meča, rutinski održava stečenu prednost.

U ekipi Vrbasa, na ovom meču su se izdvojili: Šajin Petar sa 5, Bečejac Nikola sa 5 i Grozdanić  Miloš sa 4 pogodka u mreži "kosovara",  dok je u ekipi RK "Mokra Gora" najprecizniji bio Tomović Ranko sa 7 (3 sa sedam metara), Biševac Andrej sa 5 i Đukić Nenad, takođe, sa 5 pogodaka u mreži vrbašana.  Za gostujuću ekipu iz Vrbasa, nije dosuđen, ni jedan kazneni udarac sa 7 metara, što je kuriozitet za jednu rukometnu utakmicu.

U sledećem 8. kolu, SuperB lige Srbije, RK "Vrbas" igra u svom CFK "Drago Jovović", protiv Rukometnog kluba "Dinamo" iz Pančeva, utakmica je zakazana za petak, 13.11.2015. od 17:00 časova.